بسته
(0) کالا
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
دسته بندی محصولات زِیتونِت
  فیلترها
  Preferences
  جستجو

  جنگل جوارم کجاست، عکس هایی از جنگل جوارم و نحوه اجاره کلبه جنگلی در جوارم مازندران

  پارک جنگلی جوارم با مساحتی بالغ بر ۳۶۵ هکتار یکی از مناطق نمونه گردشگری است که در مسیر جاده تهران ـ فیروزکوه، جایی میان شهر زیرآب و شهر شیرگاه قرار دارد. به طور دقیق‌تر در فاصله حدود ۶ کیلومتری شمال تا شمال غربی شهر زیرآب و ۱۱ کیلومتری جنوب شهر شیرگاه و در ضلع شرقی جاده آسفالته فیروزکوه قرار دارد.

  پارک‌ جنگلی جوارم که به خاطر پوشش زیبای گیاهی دارای استعدادهای گردشگری است. دارای سفره خانه سنتی، سرویس بهداشتی،‌ آلاچیق و سکوهای اسکان و محوطه بازی کودکان، ساختمان نگهبانی، جاده آسفالت و شن ریزی مناسب و سه محوطه پیک نیک، نمازخانه و فروشگاه است که این امکانات پارک جنگلی جوارم را آماده پذیرایی از مسافران و گردشگران کرده است.

   اجاره کلبه در جوارم پارک جنگلی جوارم زیتونت

  پارک جنگلی جوارم در سوادکوه و زیرآب زیتونتپارک جنگلی جوارم سوادکوه زیتونت اجاره کلبه جنگلی جوارم

  کبله جنگلی زیتونت در جوارم

  از جمله گونه‌های جانوری رایج در جنگل جوارم می توان به گراز، شغال، شوکا، خرگوش، گرگ، جوجه تیغی (تشی)، قرقاول، ابیا، قمری، فاخته و… اشاره کرد. که البته شکار حیوانات و پرندگان داخل عرصه ممنوع می باشد.

  از جمله گونه‌های گیاهی رایج در جنگل‌های جوارم می توان به ممرز، انجیلی، راش، کلهو، افرا، توسکا، گردو، کرات، شب، خسب، بلوط، لرگ، شیردار، توت آزاد، انجیر و نمدار و…است همچنین چشمه‌های متعدد، مناظر چشم نواز و بکر از جمله ویژگی‌های بارز جنگل جوارم هستند.

  در حال حاضر جنگل جوارم از آب آشامیدنی برخوردار بوده و این امر به همراه فضای بسیار زیبای آن با ده ها جاذبه طبیعی و جاده و راه آهن زیبای سراسری، گردشگران زیادی را بویژه در فصل تابستان فراهم آورده است.

  اجاره کلبه جنگلی جوارم و جنگل زیبای جوارم مازندران

  اجاره کلبه جنگلی جوارم در زیتونت

  توضیحات تکمیلی برای دسترسی به پارک جنگلی جوارم سوادکوه:

  به عبارتی دیگر پس از عبور از زیرآب،‌ 6 کیلومتر که به سمت شیرگاه بروید،‌ در سمت راست جاده به مسیر فرعی برخورد می‌کنید که به سمت پارک جنگلی جوارم می‌رود که این جاده به صورت کامل آسفالته است.

  اما برای داشتن سفری بهتر، عرض می کنیم که پارک جنگلی جوارم درتمام اوقات سال بسیار زیباست، ولی تابستان بهترین زمان بازدید از آن بوده چرا که عمیقا سرسبز است و هوای آن بسیار مطبوع و دل انگیز است.

  اجاره کلبه جنگلی جوارم در زیتونت

  اجاره کلبه جنگلی در جوارم زیتونت

  اقامت در کلبه های چوبی جوارم:

  برای اقامت در پارک جنگلی جوارم هم میتوانید از کلبه ها و سوئیت های موجود در زیتونت استفاده کرده و با اجاره کلبه اقامت خوبی داشته باشید و از طرفی میتوانید به روستای جمشید آباد که در دو کیلومتری جوارم است رفته و در خانه های روستایی یا مجتمع اقامتی موجود در این روستا اقامت خوشی داشته باشید.

   

  آدرس جنگل جوارم و کلبه های چوبی زیتونت: سوادکوه، بین شیرگاه و زیرآب

   لینک مرتبط: کلبه چوبی جنگلی 35 متری جوارم را آنلاین از طریق زیتونت رزرو نمایید

   لینک مرتبط: کلبه چوبی جنگلی 45 متری جوارم را آنلاین از طریق زیتونت رزرو نمایید

   لینک مرتبط: کلبه چوبی جنگلی 70 متری جوارم را آنلاین از طریق زیتونت رزرو نمایید

  با مشاور زیتونت برای رزرو کلبه های چوبی جوارم تماس بگیرید: 09193631098

  نظر خود را وارد نمایید.