بسته
(0) کالا
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
دسته بندی محصولات زِیتونِت
  فیلترها
  Preferences
  جستجو

  پرسش های متداول کاربران

  پرسش های متداول کاربران از زِیتونِت:

   

  زِیتونِت چه کاری انجام می دهد؟

  ما میخواهیم سهمی کوچک اما با تاثیرات بزرگ در اقتصاد جوامع محلی و روستایی داشته باشیم. وقتی با شعار اولین پلتفرم محصولات کشاورزی، صنایع دستی و گردشگری استان گیلان شروع کردیم، خیلی ها به ما خرده گرفتند که زِیتونِت بازار وسیعی را در نظر گرفته است. اما خودمان باور داشتیم که میتوانیم کارهای بزرگ برای استانهای شمالی کشورانجام دهیم.

  ما مورد حمایت مرکز رشد واحدهای فناوری شهرستان رودبار هستیم، و میخواهیم محصولات و خدمات گردشگری که  در استان  های گیلان، مازندران و گلستان تولید می شود چه بصورت کالا و خدمت را با فرآیندهای کوتاه تر، سریعتر و دقیق تر در اختیار مشتریان  قرار دهیم.

  در هر صورت ما محصولات کشاورزی و صیادی از قبیل: برنج و زیتون و روغن زیتون، بادام زمینی، فرآورده های ارگانیک خانگی، ماهی و...

  محصولات صنایع دستی: سبد بافی، نمد بافی، گلیم، فرش، رشتی دوزی و...

  خدمات گردشگری: بوم گردی، رزرو خانه های روستایی، تورهای گردشگری تجربی، برگزاری آیین های ملی و مذهبی، مسابقات و جشنواره های فرهنگی همانند (کشتی گیله مردی، آشپزی و ماهیگیری) و... ارائه خواهیم کرد.

  اعضای زِیتونِت چه کسانی هستند؟

  زِیتونِت در حال حاضر 4 نفر عضو دارد، دو نفر ما کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی است، دو نفر دیگرمان کارشناسان ارشد نرم افزار هستند. البته عضو زِیتونِت می تواند هر فردی باشد که به رشد و اعتلای استانهای شمالی کشور در حوزه ی کشاورزی، گردشگری و صنایع دستی کمک میکند.

  چگونه به زِیتونِت اطمینان کنیم که محصول درجه یک به مشتری تحویل می دهد؟

  ما کارمان را دوست داریم و به اون عشق می ورزیم. نمیخواهیم برای سود کوتاه مدت، رشد پایدار بلند مدت خودمان را قربانی کنیم. اگر مشتری از محصولات ما راضی نباشد، قطعا عمر زِیتونِت کوتاه خواهد بود.

  اما مشتری حق دارد تا محصول خریداری را بررسی کند، استفاده کند و در صورت نارضایتی بدون هیچ مشکلی آن را به زِیتونِت برگرداند. فقط کافی است تا دلیل نارضایتی را به زِیتونِت بگویید تا دیگر مرتکب چنین اشتباهاتی نشود. ما خوب می دانیم مشتریانی که نارضایتی خودشان را مطرح کنند، احتمال بازگشت آنها وجود دارد، اما مشتریانی که از محصول ناراضی هستند، و هیچ بازخوردی به ما نمی دهند، احتمالا دیگر از ما خریدی انجام نخواهند داد.

  محصولات کشاورزی و صیادی زِیتونِت از کجا تامین می شود؟

  دفتر زِیتونِت واقع در شهرستان رودبار است. رودبار با زیتون و روغن زیتون و البته زلزله ی سال 1369 شناخته می شود.

  کرانه های رود بزرگ و طویل سفید رود مرکز یکی از پهناورترین زمین های کاشت برنج است. زمین هایی که نعمتی برای استان و برای ایران عزیزمان است.

  دریای کاسپین، دریای زیبایی که انزلی را به یک منطقه عالی برای گردشگری تبدیل کرده است. محلی است که ماهی های صید روز برای مشتریان ارسال می گردد.

  فرآورده های ارگانیک زیتونت، کار بانوان زحمتکش استان است. زمین های کشاورزی روستا بوسیله ی همین خانم ها کاشت و داشت و برداشت می شود، و از طریق حمایت هایی که صندوق کارآفرینی امید شهرستان رودبار از این خانم ها به عمل آورده است، این امکان را دارند تا آن رب آلو و آلوچه و انار و انواع ترشیجات را به شکل کاملا بهداشتی و سلامت با بسته بندی اولیه مناسب ارائه کنند.

  خدمات زِیتونِت چه ارزشی برای ما دارد؟

  استان زیبای گیلان و استان های شمال کشور، فقط رشت و انزلی و لاهیجان و رامسر و محمودآباد و نور و چالوس و... نیست. بماند که خیلی ها همین زیبایی های منحصر به فرد را ندیده اند. ما شهرستان های زیبایی را داریم. در همین رودبار که زیتونت مستقر است ما بیش از دویست روستا در دل جنگل و کوه و دشت و رودخانه داریم. روستاهایی با آب و هوای خنک، چشمه های زلال، غذاهایی محلی که کافی است یکبار امتحان کنید، شامی رودباری، ماهی سفید، ترشه تره، فسنجان، ترشه کباب و...

  زِیتونِت می خواهد به بوم گردی استان های شمال کشور رونق بخشد، به شما که تمایل دارید روستاها را ببینید، با فرهنگ مردم گیلان ، مازندران و گلستان بیشتر آشنا شوید و چند روزی به دور از هر هیاهویی، تکنولوژی و استرسی در دل جنگل و خانه های روستایی باشید، این امکان را برای شما فراهم آورد.

  نحوه ی ارسال کالاها به چه صورتی است؟

  حتما می دانید که ارسال کالا نیاز به زیرساخت دارد. ما برای ارسال کالا بخصوص کالاهای دارای وزن همانند برنج و زیتون و روغن زیتون سفارشات را بصورت هفتگی ارسال می کنیم. برای برد دو طرف خریدار و فروشنده این سفارشات بصورت هفتگی ارسال خواهد شد.

  هزینه ی ارسال برای مشتری به حداقل خواهد رسید. هزینه ی های عملیاتی ما نیز کاهش خواهد یافت. قطعا درآینده با رشد و توسعه ی زیرساخت های استان، ما نیز فرآیندهای ارسال خودمان را اصلاح خواهیم کرد. نظرات وپیشنهادات شما بسیار به ما کمک خواهد کرد.

  ارسال ماهی به قزوین، البرز، تهران بصورت هر دو روز یکبار خواهد بود.

  خریداران استان قزوین در ترمینال قزوین می توانند محصول خریداری شده خود را تحویل بگیرند.

  خریداران استان البرز محصول خود را در ترمینال کلانتری تحویل خواهند گرفت.

  خریداران استان تهران نیز در ترمینال غرب و ترمینال شرق، می توانند محصول خود را دریافت نمایند.