بسته
(0) کالا
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
دسته بندی محصولات زِیتونِت
  فیلترها
  Preferences
  جستجو
  خبرخوان

  وبلاگ

  0 شهرهای 24 ساعته (نقش و اهمیت شهرهای 24 ساعته در رونق و توسعه گردشگری ایران)

  عبارت شهرهای 24 ساعته یا بهتر است بگوییم شهرهایی که خواب ندارد، اولین بار در دهه 1920 برای شهر نیویورک به کار رفت، در انگلستان نیز این اصطلاح برای اولین بار در سال 1993 در کنفرانسی با موضوع به سوی شهر 24 ساعته که در منچستر برگزار شد، مطرح گردید.

  هدف این شهرها معرفی خود به عنوان یک مکان قابل زندگی از طریق گسترش تفریح و سرگرمی، خرید و سایر فعالیت های اوقات فراغت در ساعات بیشتری از شبانه روز است.

  از سوی دیگر گردشگری صنعتی پاک و پویا شناخته شده می باشد که در صورت توسعه اصولی منافع زیادی از جمله افزایش عدالت اجتماعی و ایجاد اشتغال برای جامعه در پی خواهد داشت.

  در این مقاله زیتونت با شهرهای 24 ساعته بیشتر آشنا خواهیم شد و منافع شهرهای 24 ساعته را مشخص می کنیم. با ما همراه باشید.

  سازمان جهانی گردشگری این صنعت را بزرگ ترین صنعت فعال در جهان معرفی می کند. این صنعت پاک سومین صنعت پویا در جهان امروز می باشد تا حدی که از دید اقتصاد دانان یکی از سریع ترین راه های بازگشت سرمایه است. 

  در حال حاضر حدود 10 درصد از نقدینگی جهان متعلق به این صنعت است. این حجم عظیم مالی توام با اشتغالی که به طور مستقیم و غیر مستقیم ایجاد می کند، سبب شده که کشورهای مختلف با توجه به توانمندی های خود تلاش کنند تا سهمی از این اقتصاد را به خود اختصاص دهند.

  سرزندگی محیط شهری و حفظ پویایی و طراوت در شهرها نیازمند حضور هر چه بیشتر ساکنان آنها در فضاهای شهر و تعاملات اجتماعی آنها با یکدیگر است. این ها همه باعث بوجود آمدن مفهومی به نام شهرهای 24 ساعته شد. عبارت شهرهای 24 ساعته به یک شعار بازاریابی و عرصه ای فریبنده تبدیل شد که بیانگر آرمان یک شهر به منظور بازیابی خود به عنوان یک مکان سرزنده و پویا با هدف بازدید از آن مکان به عنوان مکانی جهت عرضه فعالیت های تفریحی، فرهنگی، خرید و سایر فعالیت های گذران اوقات فراغت در ساعات بیشتری از شبانه روز است.

  ◊ واژه شناسی شهرهای 24 ساعته:

  بر طبق فرهنگ عمید، شب به غروب تا طلوع آفتاب گفته میشود که هوا تاریک است. فاصله غروب خورشید تا طلوع صبح شب خوانده می شود.

  ◊ تاریخچه و دلایلی از بوجود آمدن شهرهای 24 ساعته در جهان:

  از قرن 19 به بعد و در پی نظم ناشی از انقلاب صنعتی و توسعه های ناشی از آن، زمان کار یک سازماندهی جدیدی پیدا کرد و به مرور تمام رفتارهای اجتماعی را تحت تاثیر قرار داد. این زمان بندی رفتارهای اجتماعی، اختلال هایی را در زمینه هایی چون تحرک شهری، سرگرمی ها و به طور کلی زندگی روزمره ایجاد نمود که در نهایت منجر به احساس کمبود وقت در مردم شد.

  و موجب شد تا احساس نیاز به خروج از روزمرگی و تفریح و سرگرمی در هنگام غروب و شب (خارج از ساعات کار) در ساکنان شهرهای امروزی افزایش یابد.

  از سوی دیگر در جهان توسعه یافته امروز، شهرها تقریبا به صورت شرکت های رقیب عمل می نمایند. شهرهایی که تلاش دارند سهم بیشتری از بازار سرمایه، استعدادهای برجسته و توجه جهانی را به خود اختصاص دهند.

  شهرهای 24 ساعته نیز سهم موثری در اقتصاد داخلی شهرها دارد. باعث ایجاد شغل شده و به خودی خود یک تجارت محسوب می شود و در تولید، توزیع و سازماندهی صنعت توریسم نقش مهمی دارد و بنابراین استفاده از این ایده برای شهرها به منظور پیروزی در این رقابت امری ضروری به نظر می رسد.

  [شاید دوست داشته باشیدخانه های روستایی گیلان را آنلاین از طریق زیتونت اجاره و رزرو نمایید]

  ایده ی شهرهای 24 ساعته، در حقیقت تفکر سنتی ما را در مورد شهرها و ریتم های معمول آنها متزلزل می کند. کریزمن معتقد است به وسیله کلونیزه کردن شب در طول جامعه 24 ساعته، اگر چه نمیتوانیم زمان ایجاد کنیم، اما می توانیم این امکان را بوجود بیاوریم که زمان موجود را بصورت بهینه ای استفاده کنیم. بعد از آن می توانیم خود را از قید محدودیت های زمان رها کنیم.

  از سوی دیگر راهبرد کلان مدیریت شهری در عصر حاضر به دنبال ضرورت باز آفرینی مراکز شهری سرزنده قرار دارد که یکی از مهم ترین مولفه های چنین ضرورتی، ترغیب فعالیت های شبانه و مدیریت مطلوب آن و به تبع آن رونق اقتصاد شبانه است.

  منطق پایه ای شهرهای 24 ساعته بر این مبنا است که ما باید دید دو بخشی خودمان را که در آن شهر را به دو قسمت تقسیم کرده و در آن یکسری از فعالیت ها در یک محدوده زمانی خاصی در طول روز صورت می گیرد و از طرفی دیگر یکسری فعالیت های دیگر در شب اتفاق می افتد، چیزی که در اغلب شهرهای ایران شاهدش هستیم.

  ◊ فرصت ها و تهدیدات شهرهای 24 ساعته:

  فرصت ها: 

  افزایش سرزندگی و نشاط در بسیاری از مردم و افزایش فعالیت در خیابان

  کمک به احیای مکان هایی که احتیاج به احیا و بازسازی دارند و جذاب تر و قابل زندگی تر کردن این مناطق برای ساکنین و بازدیدکنندگان

  کمک به رشد اقتصادی شهری و محلی از طریق خلق فرصت های تجاری و تولید شغل

  کمک به ارتقا کیفیت روابط اجتماعی و توسعه فرهنگی شهر

  تهدیدها:

  رفتارهای پر سر و صدا که میتواند منجر به آزار ساکنین شود

  رفتارهای ضد اجتماعی مانند آشغال ریختن در خیابان ها

  تخریب وسایل عمومی، بروز جرم و بزه مانند پخش مواد مخدر و سرقت.

  [شاید دوست داشته باشید: خانه های روستایی مازندران را آنلاین از طریق زیتونت اجاره و رزرو نمایید]

  ◊ گردشگری شهری:

  فضای توریسم شهری، فضایی است که منابع توریسم در آن وجود دارد و الگوی رقتاری گردشگران تابعی از منابع گردشگری مانند جاذبه ها، محل اقامت، امکانات و خدمات است که تبلور آن فضای توریسم را شکل می دهد.

  منابع توریسم شهری (3 بخش منابع توریسم شهری)

  منابع توریسم شهری از 3 بخش عمده تشکیل می گردد، عناصر اولیه توریسم که در واقع عامل اصلی جذب توریسم به شمار می آید که شامل مکان های قابل بازدید مانند آثار تاریخی، خیابان های تاریخی، پارک و فضای سبز و مکان هایی که برای فعالیت های توریستی ساخته شده اند. مانند سینما، تئاتر، موزه، گالری های هنری و غیره می شود.

  بخش دوم عناصر ثانویه توریسم شامل تاسیسات اقامتی و فروشگاه و غیره است.

  بخش سوم عناصر دیگری هستند که کار راهنمایی و خدمات توریستی را انجام می دهند. مانند اداره راهنمایی توریسم و غیره الگوی رفتاری در محیط شهری، متناسب با ویژگی های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی و به طور کلی تابعی از فضای شهری است و برحسب پدیده های اجتماعی تغییر می کند.

  رویدادهایی که در یک مقصد گردشگری رخ می دهند خود می توانند به عنوان منبع مهمی برای جذب گردشگران تلقی شوند. این موضوع آنقدر مهم است که گاهی یک مکان فاقد جاذبه های خاص برای عرضه در سطحی گسترده است اما تدارک و برگزاری یک رویداد بزرگ و دارای اهمیت به جذب طیف گسترده ای از گردشگران می انجامد، وجهه و اعتبار به آن مکان می دهد و آن را در میان مردم مطرح می سازد.

  برگزاری رویدادهای خاص را میتوان در قالب موارد زیر جست و جو کرد:

  جذب مردم به سوی یک منطقه 

  جذب گردشگران به یک منطقه در ایام غیر اوج سفر

  جلب توجه رسانه ها به یک منطقه و اعتباردهی و مطرح نمودن آن

  ایجاد تحرک اقتصادی و اجتماعی و روحیه بخشی به مردم یک منطقه

  تشویق گردشگران به تکرار بازدید از محل

  جذب منابع برای تجدید حیات اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی یا حتی سیاسی یک مقصد گردشگری که از دوران اوج خود فاصله گرفته است.

   اجاره اقامتگاه روستایی و رزرو خانه روستایی در ایران

   

  شما چه تجربه ای از سفر به شهرهای 24 ساعته دنیا دارید؟ لطفا در بخش نظرات یا انجمن گردشگری زیتونت نظر خود را با ما در میان بگذارید.

  لینک های مرتبط با این مقاله:

   

  اصفهان شهر 24 ساعته می شود

  راهبردهایی برای تحقق مفهوم شهرهای 24 ساعته(pdf)

   

  0 چند دلیل شگفت انگیز برای پوست و مو شما که بایستی از صابون زیتون در بهداشت شخصی استفاده کنید

  صابون زیتون (طبیعی و دست ساز) یکی از بهترین صابون های مورد استفاده در زیبایی پوست و جلوگیری از چین چروک است، احتمالا اکثر زنان نمی دانند که راز زیبایی و جوانی شان در کابینت آشپزخانه شان نهفته شده است. درست است که روغن زیتون به طور معمول به عنوان یک محصول رژیمی در سس سالاد، سرخ کردن و ... استفاده می شود، اما به عنوان یک نرم کننده طبیعی نیز در لوسیون ها، کرم ها و همچنین محصولات بهداشتی و شامپو و صابون نیز استعمال می شود.

  فواید بی نظیر استفاده از صابون زیتون
  مطمئنا کاربرد روغن زیتون چیزی نیست که به تازگی اهمیت یافته باشد. سابقه استفاده از روغن زیتون برای تمیز کردن بدن و پاکسازی پوست به دوران مصر باستان و شاید حتی به دوران قبل از آن باز می گردد. دستور ساخت صابون روغن زیتون به قرن ها پیش بر می گردد و اولین بار در قرن ششم به صورت تجاری در فرانسه تولید شد. در آن دوره، صابون روغن زیتون به مقیاس وسیعی در منطقه پروونس فرانسه ساخته شد و به همین دلیل به نام صابون مارسی معروف شد.

  استفاده از روغن زیتون در تولید انواع محصولات زیبایی در سراسر جهان گسترش یافته است. آیا علتش را می دانید؟

  روغن زیتون می تواند پوست را به صورت طبیعی تغذیه کند، و مزایای بیشماری برای پوست دارد - از دفع باکتری ها گرفته تا خاصیت ضد پیری.

  صابون زیتون برای درمان مشکلات پوستی

  لیستی از مزایای صابون زیتون


  1) صابون روغن زیتون یک نرم کننده طبیعی است
  صابون زیتون پوست را مرطوب نگه می دارد و آن را صاف و نرم می کند. صابون زیتون منافذ پوست را مسدود نمی کند، اما این مشکل در مورد برخی از رطوبت کننده ها دیده می شود. صابون زیتون نرم کننده بسیار قوی است، حتی نیاز به کرم اصلاح صورت نخواهید داشت و بر خلاف دیگر صابون ها، پس از اصلاح، پوست خشک نمی شود.

  2) مرطوب کننده پوست
  صابون زیتون مرطوب کننده است و اثر طولانی مدت روی پوست دارد، و برای افرادی که پوست بسیار خشک و حساس دارند، مناسب است.

  3) صابون زیتون دارای خواص ضد میکروبی است
  به دلیل پلی فنول های موجود در روغن زیتون، اثبات شده است که این ماده در برابر چندین باکتری بیماری زا، بسیار مقاوم است. برخی از این باکتری ها عبارتند از سالمونلا، وبا، استافیلوکوکوس و سودوموناس. روغن زیتون، هنگامی که به عنوان یک ترکیب در ساخت صابون استفاده می شود، دارای طیف وسیعی از خواص ضد میکروبی و ضد باکتریایی است و از بدن در مقابل این باکتری ها و سایر عفونت ها و آلودگی ها محافظت می کند.

  [لینک مرتبط: زیتون ممتاز رودبار را آنلاین از طریق زیتونت خریداری نمایید]

   

  4) صابون روغن زیتون دارای خواص آنتی اکسیدانی گسترده ای است
  صابون روغن زیتون دارای خواص آنتی اکسیدانی بسیار قوی است و می تواند آسیب های ناشی از رادیکال های آزاد بر روی پوست را ترمیم کند. تولید سلول های جدید را تحریک می کند، افزایش چین و چروک را کند می کند و پوست را جوان می کند.

  همانطور که قبلا ذکر شد، روغن زیتون شامل پلی فنول است. این ترکیب در برابر استرس اکسیداتیو از بدن محافظت می کند و همچنین در کاهش عوارض پوستی ناشی از قرار گرفتن بیش از حد در برابر خورشید موثر است. اعتقاد بر این است که استفاده از روغن زیتون در صابون، به جلوگیری از سرطان پوست کمک می کند.

  صابون روغن زیتون مرطوب کننده پوست

  5) خاصیت ضد پیری طبیعی
  روغن زیتون دارای خاصیت ضد پیری است، زیرا حاوی اسید اولئیک و پلی فنول است. این ترکیبات مهم روغن زیتون، بافت و تون پوست را بهبود می بخشند و با جلوگیری از علائم پیری، پوست جوان و شاداب نگه می دارد.

  علاوه بر این، صابون روغن زیتون تغذیه کننده است، می تواند چربی از دست رفته پوست را باز گرداند و در عوض پوستی بسیار نرم و صاف، بدون چروک و درخشان هدیه می کند.

  6) صابون روغن زیتون برای همه انواع پوست مناسب است
  از آنجا که روغن زیتون طبیعی و سالم است، می توان آن را برای هر نوع پوستی استفاده کرد. هر کسی در خانواده شما از نوزادان تا بزرگسالان می تواند از صابون روغن زیتون استفاده کند، حتی در پوست های حساس تر نیز قابل استفاده است. تضمین می شود که روغن زیتون ضد حساسیت است، به این معنی که نگران واکنش های پوستی وخیم و شدید نباشید.

  7) پوست را سالم تر و شفاف تر می کند
  از آنجایی که روغن زیتون غنی از آنتی اکسیدان ها است، می تواند مانع اکسیداسیون پوست شده و موجب سلامتی و شفافیت بیشتر پوست شود و همچنین از رادیکال های آزاد غیر طبیعی و مخرب که عامل مشکلات پوستی هستند، جلوگیری می کند.

  خاصیت آنتی اکسیدانی صابون روغن زیتون

  8) غنی از ویتامین ها
  روغن زیتون حاوی چندین ویتامین از جمله ویتامین E و ویتامین K و تعدادی از اسید های چرب ضروری است که در بهبود ظاهر پوست موثر است و همچنین سطح ایمنی را افزایش می دهد. محتوای بتا کاروتن روغن زیتون، نیز به رشد سلول های جدید کمک می کند، و باعث ظهور پوستی درخشان تر و جوان تر می شود. ویتامین E در تولید کلاژن طبیعی مفید است و برای پوست مفید است در حالیکه ویتامین K برای درمان و حلقه های سیاه زیر چشم و رگ های عنکبوتی(رگ های خونی کوچک و متورمی که به راحتی از زیر پوست قابل مشاهده هستند) استفاده می شود.

  9) کمک به تسکین عارضه های پوستی خفیف تا شدید
  همه ما می دانیم که افراد مبتلا به بیماری های پوستی، مانند اگزما و دیگر مشکلات پوستی مانند آکنه، بیشتر مستعد بیماری های پوستی شدید هستند. خوشبختانه، صابون روغن زیتون بهترین راه حل برای انواع عارضه های پوستی است، زیرا روغن زیتون می تواند به پوست نفوذ کند و نواحی خشک را مرطوب سازد.

  [لینک مرتبط: روغن زیتون فرابکر محلی رودبار را آنلاین از طریق زیتونت خریداری نمایید]

  10) صابونی که اغلب زنان از آن استفاده می کنند
  از آنجا که روغن زیتون بسیار مفید است و کاربردهای مختلف دارد، زنان بیشتر تمایل دارند که از محصولات بهداشتی روغن زیتون استفاده کنند. مزایای استفاده از صابون روغن زیتون بیشمار است و به همین علت استعمال کنندگان این صابون، پوستی زیبا، سالم و جوان تری دارند. آیا تمایل دارید که که این محصول را امتحان کنید و معجزات زیبایی و جوان سازی این محصول را تجربه کنید؟

  صابون روغن زیتون نرم کننده پوست

  11) پاک کننده ملایم آرایش
  صابون روغن زیتون بدون تحریک پوست، برای پاک کردن آرایش(به ویژه برای پاک کردن آرایش اطراف چشم) موثر است،. با این حال، درست مثل هر صابون دیگر، از ورود صابون به داخل چشم خودداری کنید، زیرا باعث سوزش چشم می شود.

  12) خواص ضد التهابی
  صابون روغن زیتون اثرات ضد التهابی برای درمان خراش، بثورات و حتی آفتاب سوختگی پوست دارد.

  13) درمان اگزما و پسوریازیس
  صابون روغن زیتون، به عنوان یک ماده آرام بخش برای تسکین بیماری پوستی مانند اگزما و پسوریازیس کاربرد دارد.

  14) درمان پوست مستعد آکنه
  صابون روغن زیتون چرب نیست و بنابراین منافذ پوست افراد مستعد جوش را مسدود نمی کند و منجر به جوش نمی شود.

  خاصیت ضد التهابی صابون روغن زیتون

  مطالعه بیشترهر آنچه بایستی در مورد زیتون و روغن زیتون بدانیم (به همراه فیلم از روغن گیری زیتون)

  خرید اینترنتی زیتون و روغن زیتون رودبار در زیتونت

  آیا تابحال از صابون زیتون رودبار استفاده کرده اید؟ تجارب و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

  0 چگونه روغن زیتون طبیعی رودبار را خریداری کنیم؟ تشخیص روغن زیتون طبیعی رودبار

  روغن زیتون طبیعی رودبار یا روغن زیتون خام رودبار یک روغن سالم و با ارزش تغذیه ای زیادی است. پزشکان تغذیه مصرف روغن زیتون را توصیه کرده اند. روغن زیتون سرشار از مواد مغذی است و اثرات نامطلوب دیگر چربی ها را ندارد. موقع خرید دقت کنید روغن های تقلبی را به جای روغن زیتون رودبار خریداری نکنید. تشخیص روغن زیتون طبیعی رودبار از تقلبی برای همه کسانی که به سلامت خود و خانواده شان اهمیت می دهند، ضروری است.

  چرا روغن زیتون تقلبی تولید می شود؟

  روغن زیتون خالص، روغن زیتون بکر و روغن زیتون فرابکر از انواع روغن زیتون طبیعی رودبار هستند. قیمت روغن زیتون خالص، قیمت روغن زیتون بکر و قیمت روغن زیتون فرابکر ایرانی در مقایسه با سایر روغن ها بالاتر است.

  سودجویان برای کاهش قیمت روغن زیتون اصل شمال راه های ناعادلانه ای را در پیش گرفته اند. کسب سود بیشتر به بهای تهدید سلامت مصرف کنندگان است و نیاز به پیگیری های قانونی دارد. تقلب یک مشکل جدی در تجارت روغن زیتون ایران است ولی نمونه های نامرغوب روغن زیتون های وارداتی در ایران هم کم نیستند.

  رایج ترین راه برای تقلب در روغن زیتون، افزودن روغن های خوراکی ارزان قیمت به روغن زیتون طبیعی رودبار است.  اضافه کردن روغن افتابگردان، ذرت، سویا، کانولا به روغن زیتون خالص نوعی تقلب آشکار است که بسیار دیده می شود.

  تشخیص روغن زیتون طبیعی رودبار

  بویایی: چگونه روغن زیتون طبیعی رودبار را خریداری کنیم؟ آیا بوی روغن زیتون را می شناسید؟ بوی روغن زیتون می تواند اصالت آن را آشکار کند. تشخیص روغن زیتون طبیعی رودبار با حس بویایی بسیار ساده است. استشمام هر گونه بوی فساد، بوی تند فلزی و یا بوی نامطبوع به منزله تقلب در روغن زیتون و یا عدم نگهداری صحیح آن است.

  چنانچه شرایط نگهداری روغن زیتون رودبار مناسب نباشد، فساد در روغن به سرعت اتفاق می افتد و روغن بوی ناخوشایند فلز می دهد. روغن زیتون خام رودبار بوی خوب زیتون طبیعی را می دهد، بویی شبیه به عطر خوش سیب یا علف تازه که خوشایند و دوست داشتنی است.

  [لینک مرتبط: زیتون ممتاز رودبار را آنلاین از طریق زیتونت خریداری نمایید]

  چشایی: تشخیص روغن زیتون طبیعی رودبار با مزه کردن آن نیاز به کمی تجربه دارد. نصف قاشق روغن زیتون را روی زبان بریزید و به طعم آن دقت کنید. کمی تندی در قسمت انتهای زبان طبیعی است ولی اگر به شدت مزه تلخ و تند حس شود نشان دهنده نارس بودن زیتون بوده و روغن گیری از زیتون نارس انجام شده. اگر هیچ مزه ای حس نمی کنید یا طعم ناخوشایندی در دهان احساس می کنید، احتمالاروغن زیتون نامرغوب است و با روغن دیگری مخلوط شده است.

  بینایی: ساده ترین راه تشخیص روغن زیتون طبیعی رودبار رنگ آن است. رنگ زرد تا سبز در انواع روغن زیتون خالص، روغن زیتون بکر و روغن زیتون فرابکر رودبار کاملا طبیعی است. خرید روغن زیتون محلی و روغن زیتون خام رودبار از فروشگاه هایی که شیشه های شفاف روغن را پشت ویترین و در معرض نور خورشید قرار داده اند، پیشنهاد نمی شود. نور خورشید موجب فساد سریع روغن زیتون شده و طعم و خاصیت آن را تحت تاثیر قرار می دهد. شیشه های دربسته روغن زیتون باید به دور از نور خورشید و در جای خنک نگهداری شوند.

  خرید روغن زیتون طبیعی رودبار

  اصلی ترین راه تشخیص خلوص روغن زیتون، تجزیه آن در آزمایشگاه است و هیچگاه نمی توان به طور یقین خالص بودن روغن زیتون را از طعم و رنگ تشخیص داد. . هر چه درجه خلوص روغن زیتون بیشتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر خواهد شد. قیمت روغن زیتون خالص ، قیمت روغن زیتون فرا بکر، قیمت روغن زیتون بکر بیش از سایر روغن های خوراکی است. قیمت روغن زیتون هم یکی از ملاک های تشخیص اصالت آن است. با توجه به امکان تقلب در روغن زیتون نمی توان روی هیچکدام از این معیارها صد در صد تاکید کرد.

  بنابر این برای خرید روغن زیتون طبیعی رودبار به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید تا خیالتان بابت کیفیت روغن راحت باشد. امکان خرید روغن زیتون محلی به صورت اینترنتی هم فراهم شده است.

  [لینک مرتبط: روغن زیتون فرابکر محلی رودبار را آنلاین از طریق زیتونت خریداری نمایید]

  قیمت روغن زیتون اصل شمال چقدر است؟

  رودبار و طارم بهترین زیتون های ایران را دارند و روغن زیتون اصل شمال محصول یکی از این دو منطقه است. قیمت روغن زیتون اصل طارم و قیمت روغن زیتون زیتون خالص رودبار بستگی به درجه خلوص آن دارد.

  روغن زیتون محلی بدون استفاده از مواد شیمیایی استخراج می شود. زیتون های تازه و مرغوب در دستگاه مخصوص روغن گیری تحت فشار فیزیکی قرار می گیرند و عصاره چرب روغنی از زیتون ها جدا می شود.

  روغنی که در مرحله اول از زیتون استخراج می شود فرابکر و بسیار طبیعی است. قیمت خرید روغن زیتون محلی بیش از روغن زیتون های ناخالص است. برای اطلاع از قیمت خرید روغن زیتون طبیعی رودبار و قیمت روغن زیتون بودار با ما تماس بگیرید.

  چگونه روغن زیتون طبیعی رودبار را بخریم؟

  در اینترنت جستجو کرده و بهترین مارک روغن زیتون را خریداری کنید. بسیاری از روغن زیتون های وارداتی از کانال های غیر مجاز وارد کشور شده اند و دارای کیفیت مناسبی نیستند.

  قیمت روغن زیتون در رودبار بسیار مقرون به صرفه تر از روغن های خارجی و نامرغوب است. پول خود را صرف خرید محصولی با ارزش کنید و روغن زیتون اصل را در آشپزی استفاده کنید. بهترین زمان خرید روغن زیتون وقتی است که زیتون های تازه و رسیده روغن گیری می شوند. به این ترتیب روغن زیتون تازه و با کیفیت تری به بازار عرضه می شود. برای خرید اینترنتی روغن زیتون رودبار و خرید عمده زیتون از لیست محصولات جدید فروشگاه زیتونت دیدن کنید.

  طریقه نگهداری روغن زیتون رودبار

  نحوه صحیح نگهداری روغن زیتون در حفظ کیفیت آن تاثیر زیادی دارد. پس از خرید روغن زیتون طبیعی رودبار آن را در ظروف با درب محکم نگهداری کنید. بهتر است محل نگهداری روغن زیتون کمی خنک و کاملا تاریک باشد.

  دمای 20 تا 25 درجه سانتی گراد برای نگهداری روغن زیتون مناسب است. از ظروف تیره برای نگهداری روغن زیتون طبیعی رودبار استفاده کنید. مدت زمان نگهداری روغن زیتون در خانه بین 4 تا 6 ماه است بنابراین موقع خرید روغن زیتون، مقدار مصرف و زمان نگهداری را در نظر بگیرید. روغن زیتون را به اندازه مصرف خریداری کنید همیشه امکان خرید اینترنتی روغن زیتون رودبار از زیتونت وجود دارد.

  مطالعه بیشترهر آنچه بایستی در مورد زیتون و روغن زیتون بدانیم (به همراه فیلم از روغن گیری زیتون)

  خرید اینترنتی زیتون و روغن زیتون رودبار از زیتونت

  اجاره و رزرو ویلا،کلبه، خانه روستایی در روستاهای ایران

  0 خرید زیتون اصل رودبار بدون واسطه

  زیتون میوه ای بهشتی است که در قرآن 6 بار به نامش قسم یاد شده است. بدون تردید خواص شگفت انگیز زیتون از دلایل اصلی بهشتی بودن آن است. بهشت گیلان و خطه سر سبز رودبار سراسر باغات زیتون است و کسب و کار مردمان این خطه با زیتون و فراورده های آن گره خورده است. اینجا خود بهشت است و میوه های بهشتی را پرورش می دهد. زیتون اصل رودبار در خاک حاصلخیز منطقه پرورش می یابد و به سفره های هموطنان راه پیدا می کند. صادرات زیتون رودبار به اقصی نقاط جهان نیز به دلیل خواص بی نظیر آن است. برای اولین بار خرید زیتون اصل رودبار بی واسطه میسر شد. زیتونت زیتون رودبار را از باغات کهنسال منطقه به مصرف کننده ها ارائه می دهد.

  بهترین زیتون رودبار در سفره های ایرانی

  زیتون اصل رودبار، زیتون سیاه رودبار، زیتون مسعود رودبار، زیتون شکسته رودبار، زیتون بی هسته و زیتون کنسروی رودبار از فراورده های پر فروش زیتون هستند که زینت بخش سفره های ما هستند. خرید زیتون اصل رودبار به صورت آنلاین از طریق فروشگاه زیتون و روغن زیتون " زیتونت" امکان پذیر شد. ما بهترین زیتون فروشی رودبار هستیم که فروش آنلاین زیتون را هم بر عهده داریم. برای دیدن محصولات تازه زیتون از فروشگاه دیدن کنید.

  تشخیص زیتون خوب رودبار

  برای خرید زیتون اصل رودبار ابتدا باید بتوانید تشخیص دهید کدام زیتون مرغوب تر است. زیتون تازه که از درخت چیده می شود تلخ است و قابل مصرف به صورت طبیعی نیست. مراحل گرفتن تلخی زیتون تاثیر زیادی در حفظ کیفیت آن دارد. زیتون خوب رودبار کمی ته مزه تلخی دارد و در دهان طعم روغنی مطبوعی ایجاد می کند. قبل از مصرف زیتون رودبار به ان نگاه کنید میوه های مرغوب و تازه زیتون دارای پوستی صاف و بدون لک هستند. برای امتحان تازه بودن زیتون یکی از میوه های دم دار را انتخاب کنید. دم زیتون تازه راحت جدا نمی شود و به زیتون محکم چسبیده است.

  برای تشخیص زیتون تازه از کهنه رنگ زیتون هم ملاک خوبی است. زیتون خوب رودبار رنگ سبز خوشرنگی دارد. سیاه بودن دانه های سبز زیتون نشانه عدم مرغوبیت آن است. زیتون هایی با دانه های سفید، نرم و لهیده و یا سیاه شده مزه خوبی ندارند و کهنه هستند. خرید زیتون اصل رودبار از فروشگاه های معتبر یک راه مطمئن برای خرید محصول با کیفیت است.

  [لینک مرتبطزیتون ممتاز رودبار را آنلاین از طریق زیتونت خریداری نمایید]

  زیتون سیاه رودبار

  زیتون سبز و سیاه دو نوع از مرغوب ترین زیتون های رودبار هستند. زیتون فروشی های رودبار علاوه بر زیتون سبز، زیتون سیاه رودبار را هم می فروشند. نژاد زیتون سیاه رودبار با زیتون سبز تفاوت دارد ولی به لحاظ خاصیت تغذیه ای تفاوت چندانی بین زیتون سیاه رودبار و زیتون سبز وجود ندارد.

  برای خرید زیتون اصل رودبار می توانید هر دو نوع سبز و سیاه را امتحان کنید. طعم زیتون سیاه کمی متفاوت تر است ولی چربی بیشتری دارد. برای تهیه زیتون پرورده رودبار اغلب از زیتون سبز استفاده می شود. انواع زیتون شکسته رودبار و زیتون کنسروی رودبار از دو نوع سبز و سیاه تهیه می شود. اما برای روغن کشی زیتون های تیره تر انتخاب می شوند زیرا روغن بیشتری دارند. برای خرید زیتون اصل رودبار با توجه به ذائقه شخصی از نوع سبز یا سیاه هر کدام را که دوست دارید، سفارش دهید.

  خرید زیتون اصل رودبار آنلاین

  در هر شهر و منطقه ای از ایران که زندگی می کنید می توانید خرید زیتون اصل رودبار را به صورت اینترنتی انجام دهید. امکان خرید دیگر محصولات زیتون هم وجود دارد. زیتونت صابون زیتون اصل رودبار و زیتون پرورده اصل رودبار را هم در کنار زیتون کنسروی رودبار به فروش می رساند. محصولات فروشگاه همگی از باغات زیتون رودبار تهیه شده و توسط اهالی سختکوش منطقه فراوری شده است. زیتون مسعود در رودبار یکی از تولید کنندگان بنام روغن زیتون و زیتون ایرانی با ما همکاری دارد. زیتون مسعود در رودبار از با کیفیت ترین محصولات است و شهرت بسیاری دارد. بهترین زیتون فروشی رودبار را برای خرید زیتون اصل رودبار آنلاین انتخاب کنید. ما برای اعتماد شما ارزش قائل هستیم.

  قیمت زیتون اصل رودبار

  صادرات زیتون رودبار به دلیل کیفیت بالای این محصول بوده و موجب شناخت بازار جهانی با زیتون ایرانی شده است. عمده ترین تولید کنندگان زیتون در جهان کشورهای مدیترانه هستند ولی خرید زیتون اصل رودبار در کشورهای همسایه بیش از دیگر کشورهاست. زیتون رودبار قیمت متفاوتی دارد و همه زیتون فروشی های رودبار یک نرخ ثابت برای زیتون را اعلام نمی کنند. کیفیت زیتون، اندازه و درشتی محصول، ظاهر و رنگ زیتون همگی روی قیمت زیتون شکسته رودبار و قیمت زیتون پرورده رودبار تاثیر می گذارند. در مقایسه ای بین قیمت زیتون سیاه و سبز رودبار همیشه برنده زیتون سیاه رودبار است.

  قیمت زیتون سیاه رودبار به دلیل ظاهر مشتری پسند تر و البته روغن بیشتری که دارد، اندکی بیشتر از زیتون سبز رودبار است. برخی تصور می کنند که زیتون سیاه نتیجه رسیدن کامل زیتون است در حالی که این دو نوع به لحاظ نژاد با هم تفاوت دارد. چربی بیشتر زیتون سیاه موجب شده تا تقاضا برای خرید آن بیشتر باشد. برای خرید زیتون اصل رودبار به قیمت مناسب ، فرصت را از دست ندهید.

  [لینک مرتبطروغن زیتون فرابکر محلی رودبار را آنلاین از طریق زیتونت خریداری نمایید]

  مراقب زیتون های تقلبی باشید!

  شاید تصور می کنید که زیتون تقلبی وجود ندارد. خبرها حاکی از آن است که زیتون های نامرغوب وارداتی ارزش تغذیه ای چندانی ندارند و از سویی به دلیل قیمت بالای زیتون سیاه، عده ای از سودجویان با استفاده از مواد شیمیایی و ترکیبات آهن دار رنگ زیتون سبز را تغییر داده و محصول نامرغوب و تقلبی را به جای زیتون سیاه رودبار روانه بازار کرده اند. از آنجاییکه عواقب این کار گریبان مصرف کننده را می گیرد پیشنهاد می شود تنها از فروشگاه های معتبر خرید زیتون اصل رودبار را انجام دهید.

  توجه: ریز یا درشت بودن زیتون دلیل مرغوب بودن آن نیست و بستگی به نژاد آن دارد. زیتون های کوچکتر نارس نیستند و پس از رشد کامل به این اندازه رسیده اند. رنگ تیره تر زیتون نشان دهنده رسیدن کامل آن است. زیتون های نارس سبز خیلی کمرنگ هستند و به مرور به رنگ سبز تیره تر در می آیند.

  فروش عمده زیتون کنسروی رودبار

  جهت سهولت خرید زیتون اصل رودبار برای مصرف کنندگان عمده، زیتونت طرح فروش عمده زیتون کنسروی را در نظر گرفته است. از این پس رستوران دارها، کترینگ های اداری، آشپزخانه های هتل ها و دیگر مصرف کنندگان می توانند زیتون خوب رودبار را به صورت عمده در هر کجای ایران که هستند، خریداری کنند.

  زیتونت عرضه کننده زیتون کنسروی رودبار و زیتون شکسته رودبار به صورت عمده در ایران است. اگر مایل به خرید عمده و در اوزان بالاتر هستید برای اطلاع از تخفیف قیمت زیتون و روغن زیتون با ما تماس بگیرید. محصولات ارائه شده در فروشگاه زیتونت همگی از بهترین زیتون فروشیهای رودبار تهیه شده و بدون واسطه به فروش می رسد.

  مطالعه بیشترهر آنچه بایستی در مورد زیتون و روغن زیتون بدانیم (به همراه فیلم از روغن گیری زیتون)

  خرید اینترنتی زیتون و روغن زیتون رودبار در زیتونت

  خانه ها وکلبه های چوبی و اقامتگاه های روستایی در ایران