بسته
(0) کالا
هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.
دسته بندی محصولات زِیتونِت
    فیلترها
    Preferences
    جستجو
    دوشنبه, 22 آوريل 2019 01:07:05 ب.ظ

تعدادی از روستاهای رودبار را با زیتونت دیدم، روستاهای استخرگاه، اسطلخ جان، حلیمه جان، فرارود، کندلات، بالابراگور، دیورش

4 ماه قبل
    #4 نقل و قول
    اینجا می خوام کمی نقادانه و البته از حس و حال سفرهام بگم.
    ضمن اینکه تشکر خیلی زیادی میکنم از تیم زیتونت یکسری پیشنهادات هم دارم که فکر میکنم قطعا میتونه تاثیرگذار باشه
    من قبلا که سفر می کردم به گیلان، همیشه ایستادن در رودبار را به برگشت موکول می کردم که اونجا بتونم زیتون و روغن زیتون خریداری کنم.
    اما حالا می بینم که چه جاهای زیبایی داره و چه جاذبه هایی رودبار داشته که ما خبر نداشتیم.
    یکی از این جاذبه های گردشگری روستای استخرگاه
    استخرگاه یکی از روستاهای تقریبا کوهستانی و با درختانی متفاوت و البته روستایی که اگر به انتخاب من باشه، رتبه اول زیبایی را بین روستاهایی که دیدم را می گیره.
    وقتی خانه های روستایی و به قول زیتونت تلار دار روستا را می بینی، وقتی از کنار برکه و یک خونه ی قدیمی فوق العاده عبور میکنی و قدم میزنی، صدای اسب و گاو و گوسفند از زندگی روستایی و قشنگیاش برات میگه
    میری به سمت آبشار استخرگاه و از بلندی به دره های اطراف نگاه میکنی، همش میشه کلی حس و حال خوب که تا مدت ها تو ذهنت می مونه
    اما خب ایرداتی هم داره، مثل اینکه من دوست دارم وقتی وارد روستا میشم نان محلی و ماست و شیر و کره محلی برای صبحانه داشته باشم که متاسفانه در زمان حضورمون مهیا نبود
    یا اینکه تو پیدا کردن روستا کمی به مشکل خوردم چون تابلوهای راهنما خیلی خوب دیده نمیشد تا امکان دادن لوکیشن وجود نداشت

مردم بسیاری خوب در روستای استخرگاه میزبان شما هستند، مردمی که شغل اصیلیشون دامداری است و کشاورزی برنج دارند، البته ناگفته نماند که کم کم سر و کله ویلا سازی داره پیدا می شه و این از جذابیت روستا کم میکنه.
    2
    من مینا رضوی هستم
    حدود 7 سال هست که دارم ایرانگردی می کنم و بعد از ازدواج با آرش سفرهام تخصصی تر و با برنامه تر شد
    عاشق موسیقی سنتی هستم و تار و سنتور حس فوق العاده ای به من میده گردشگری روستایی جز اولویت های سفرهای منه
    4 ماه قبل
    #5 نقل و قول
    خیلی با شما موافقم که روستای استخرگاه بسیار روستای زیبایی است، البته که یکی از روستاهای زیبای ماست و روستاهای رشی و سی دشت و بالابراگور  و فرارود اسطلخ جان و حلیمه جان که خب قبلا افتخار میزبانی از شما را داشتن ): هم هر کدام جاذبه ی خاص خودشون را دارند. من امیدوارم این مطلب شما در طی زمان کامل بشه و همچنان منتظر پیشنهاد و انتقاد از جانب شما هستیم
    0
    سعید رنجبر هستم هم بنیانگذار زیتونت
    حدود 2 سالی است که داریم روی گردشگری روستایی فعالیت می کنیم. خب من در مقطع کارشناسی مدیریت صنعتی خوندم و در کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی، سابقه کاریم هم بیشتر به عنوان مدیر فروش و روابط عمومی بود خیلی در بخش گردشگری سابقه ی آنچنانی ندارم، اما علاقه و فرصت ها باعث میشه شما کمی در مسیر زندگیتون چرخش داشته باشید.
    روستا و روستاگردی و محصول کشاورزی در روستاها یک گپی میان ارائه کننده ارزش و دریافت کننده ارزش داشت که امروز خوشبختانه تا حدودی تونستیم از طریق زیتونت آن را کاهش بدیم. ارادتمندم و امیدوارم سلامتی و ثروت در ایرانمون هر روز بیشتر بشه و خنده روی لب های هموطنانمون باشه و عشق.